Trabajos en Hungría (Del-Dunantul) de Peones de carga

Raktári árukezelő (targoncás - Raktárkezelő)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HIMEX Külkereskedelmi és Vállalkozói Kft. Raktári árukezelő munkatársat keres mohácsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.08 - 2017.08.31, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál, Telefonos egyeztetés után (Tatai Rózsa vagy Schiebelhut Zsanett 69/ 322-008) személyesen. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Speciális követelmények:Építőanyag ismeret

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 292 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127650.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: HIMEX Külkereskedelmi és Vállalkozói Kft..

Dirección: 7700 Mohács, KOSSUTH L. utca 109..

Contacto: TATAI RÓZSA

Email: rozsa.tataiReemplazar por una arrobahimex.hu

Teléfono: (30) 942-2827.

Ver las 828 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.