Raktári árukezelő (RAKTÁROS). Del-Alfold. Hungría

Contrato de Peones de carga en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HAÁSZ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT Raktári árukezelő munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni önéletrajz küldésével az irodaReemplazar por una arrobahaasz.eu e-mail címre. A levél tárgyában kérik feltüntetni: raktáros.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;Speciális követelmények:B kategóriás jogosítvány

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1198 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HAÁSZ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

Dirección: 6725 Szeged, KÁLVÁRIA sugárút 87..

Contacto: HAÁSZ ÁKOS

Ver las 934 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.