Raktári árukezelő (RAKTÁRFELÜGYELŐ). Del-Alfold

Vacantes en Del-Alfold (Hungría) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Nagy Kanapé Korlátolt Felelősségű Társaság Raktári árukezelő munkatársat keres szegedi munkavégzésre egyszerűsített foglalkoztatás jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni telefonon a 0630/361-95-54-es telefonszámon vagy önéletrajz küldésével az allaspalyazat.uzletvezetoReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert,

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1195 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Nagy Kanapé Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6724 Szeged, Körtöltés utca 32 I 2.

Contacto: Székely Dániel

Teléfono: ().

Ver las 880 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.