Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Rahandusosakonna Nõunik

Rahandusosakonna nõunik. Estonia

Trabajos de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Nõunik koordineerib Välisministeeriumi protsesside kaardistamist, koostab välispoliitika valdkonna tegevuste eelarveliste mõjude hindamisi, osaleb riigi eelarve koostamise protsessis ning juhib välisvahendite kasutamise planeerimist ja aruandlust.

Omalt poolt pakume: Pakume Sulle võimalust osaleda välispoliitika arengukava elluviimises planeerimise ja tulemusaruandluse süsteemi arendamise kaudu. Töökabinet asub Tallinna kesklinnas ja põhipuhkuse kestus on 35 päeva.

Muud nõuded: Meie ootused Sinule:

• töökogemus avalikus sektoris finantsjuhtimise või analoogses valdkonnas vähemalt 5 aastat

• kõrgharidus, soovitavalt rahandus- või majandusalane

• kasuks tulevad IT arendusprojektide juhtimise alased teadmised

• protsesside kaardistamise põhimõtete tundmine

• tegevusvaldkonna õigusaktide ja riigi planeerimisprotsessi väga hea tundmine

• väga hea eesti keele oskus (C1), hea inglise keele oskus (B2)

• väga hea planeerimisoskus ja analüütiline mõtlemine

• riigisaladuse loa olemasolu või valmisolek taotlemiseks

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Välisministeerium.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks palume saata eestikeelse elulookirjelduse (CV) ja motivatsioonikirja koos palgasooviga personaliosakondmfa.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 6377311
  • Correo electrónico: personaliosakondmfa.ee

Identificador de la vacante:1430307.

Ver las 208 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.