Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

SPREMAČ/ICA. Croacia

Vacante en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj:10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22.) i članka 35. Statuta Dječjeg vrtića "Radost" Poreč-Parenzo ,Upravno vijeće Dječjeg vrtića "Radost" Poreč-Parenzo objavljuje

N A T J E Č A J

za prijem radnika na radno mjesto

- 1 (jedan/a) spremač/ica na neodređeno, puno radno vrijeme, za rad u DV „Radost“ Poreč-Parenzo

u Poreču i drugim mjestima gdje ustanova obavlja djelatnost (probni rad 3 mjeseca);

Uvjeti za prijem u radni odnos:

- završena osnovna škola;

- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta;

- da nije pravomoćno osuđivan za djela iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i

obrazovanju;

Prijava na natječaj treba biti vlastoručno potpisana i sadržavati priloge kako slijedi:

1. životopis;

2. presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi;

3. dokaz o državljanstvu;

4. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, članak 25. st. 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od datuma objave natječaja;

5. uvjerenje nadležnog prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak, članak. 25. st. 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od datuma objave natječaja;

6. uvjerenje nadležnog Centra za socijalnu skrb sukladno članku 25. stavak 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od datuma objave natječaja;

7. izjava kandidata o nepostojanju drugih zapreka iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, vlastoručno potpisana;

8. dokaz o radnom iskustvu – elektronički zapis iz evidencije HZMO, ne stariji od datuma natječaja;

9. dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta, potvrda liječnika obiteljske

medicine.

Mole se kandidati da na prijavi za natječaj navedu broj mobitela i e-mail adresu kako bi se na taj način moglo pozvati na razgovor i komunicirati.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola koje ispunjavanju propisane uvjete. Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave na natječaj s dokumentacijom dostaviti poštom u zatvorenoj omotnici na adresu: Dječji vrtić "Radost" Poreč-Parenzo, R. Končara 7, 52440 POREČ, s naznakom "Prijava na natječaj za spremača/icu". Rok za dostavu prijava na natječaj je 04.04.2024. godine.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj: 121/17., 98/19. i 84/21.), članka 48. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj: 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19.) ili članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj. 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz domovinskog rata (Narodne novine broj: 84/21.) dužan/na je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Poveznice na internetske stranice: www.zakon.hr, www.ministarstvo.branitelja.hr; https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, Popis dokumenata za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju. Zakon o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (N.N. 84/21).

O rezultatima izbora pristupnici/ce će biti obaviješteni najkasnije u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijava. Prije sklapanja ugovora o radu izabrani pristupnici dužni su dostaviti originale ili ovjerene preslike gore traženih dokumenata i obaviti pregled na medicini rada kao dokaz zdravstvenoj sposobnosti kandidata za sklapanje ugovora o radu. Ugovor o radu sklapa se uz uvjet probnog rada u trajanju od tri mjeseca.

Klasa:601-02/24-02/08; Ur.broj:2167-12-02-24-1/8

Poreč, 25.03.2024. Upravno vijeće DV „Radost“

Natječaj je objavljen od 26.03. do 04.04. 2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ 'RADOST' POREČ-PARENZO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Poreč, R. Končara 7

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479298.

Ver las 343 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.