Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empacadores manuales > Radnik/radnica U Proizvodnji

Demanda en Croacia de Empacadores manuales

Radnik/radnica U Proizvodnji

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Empacadores manuales.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Manufacturing labourers › Hand packers.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPIS POSLA:

- rad na hidrauličkim prešama za vulkanizaciju gume

- rad s ručnim i pogonjenim alatima (ručna bušilica, odvijač i sl.)

- sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i usvajanju novih tehnologija u svom i

komplementarnim poslovima

- ostali radionički poslovi

Razina obrazovanja: SSS, tehnička škola/idustrijska

Radno iskustvo: minimalno 1 godina radnog iskustva i to isključivo u tehničkim poslovima.

Potrebna/poželjna znanja i vještine kandidata:

- tehnička sklonost kandidata

- osnovno poznavanje čitanja i izrade nacrta

- osnovno poznavanje rada s preciznim mjernim alatima i uređajima

- razvijene radne, stručne i organizacijske sposobnosti

- sklonost učenju novih tehnologija u struci

- visok osjećaj odgovornosti prema poslu te preciznost u radu

- poželjno znanje engleskog jezika (nije uvjet)

- poželjno znanje Microsoft Office paketa

- samostalnost u individualnom radu a prilagodljivost u timu

Prednost će imati kandidati koji imaju dobro iskustvo ili iskustvo u osnovama rada:

- tokarskog stroja/strojne obrade

- zavarivanja

Kakav kandidat treba biti:

- stabilna i organizirana osoba željna učenja novih tehnologija

- osoba koja uvijek želi više i napredovanje joj je svakodnevna rutina

- osoba s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja

Što poslodavac nudi:

- dinamično i kreativno radno okruženje

- rad u ugodnoj i prijateljskoj okolini

- mogućnost osobnog razvoja i napretka

- sigurne radne uvjete

- rad u novom proizvodnom centru na Dračevcu kod Solina

- isplatu božićnice

- mogućnost isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika

- financijsku naknadu za prijevoz

Plaća:

- razina plaće je ovisna o znanju,iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata

- ovisno o napretku kandidata i uloženom trudu povećanje plaće jednom godišnje

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:

- životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova

- presliku e-radne knjižice

Životopise s traženom dokumentacijom dostaviti na mail gumisgumis.com.hr

Svi kandidati će u roku od 30 dana od dana objave oglasa biti obaviješteni o rezultatima natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GUMIS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: gumisgumis.com.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Junio de 2022, y con identificador de la vacante:2139036.

Ver las 81 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Empacadores manuales ofertadas.