Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Lavanderos y planchadores manuales > Pralja (m/ž)

Búsqueda en Croacia de Lavanderos y planchadores manuales

Pralja (m/ž)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavanderos y planchadores manuales.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Vehicle, window, laundry and other hand cleaning workers › Hand launderers and pressers.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRALJA/RADNIK U PRAONICI-VELIKA GORICA

Opis poslova: Zaprimanje rublja, pranje, sušenje i glačanje rublja, održavanje higijene u praonici.

Broj radnika: 1

Mjesto rada: VELIKA GORICA

Razina obrazovanja: NKV, NSS, KV, SSS

Radno iskustvo: najmanje 1 godinu – na istim ili sličnim poslovima

Način zaposlenja: Na određeno vrijeme – novootvoreni poslovi

- mogućnost na neodređeno

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Rok za prijavu: 26.03.2024.

Nudimo: rad u uspješnom i stabilnom Društvu te dinamičnom kolektivu, definirano radno vrijeme 40 sati tjedno, prijevoz plaćen u cijelosti, uvećane satnice za prekovremene sate i rad blagdanom, mogućnost dogovora i zamjena prilikom korištenja godišnjeg odmora, stalni radni odnos - mogućnost prijave na neodređeno nakon probnog rada, mogućnost napredovanja, isplata regresa, božićnice i dara za djecu, osigurana priznanja za rezultate

  • Osigurana radno zaštitna odjeća i obuća
  • Osiguran uhodani tim koji Vas željno iščekuje
  • Osigurane razne pogodnosti djelatnika društva

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17) dužne su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze navedene u članku 103. Zakona u svrhu ostvarivanje prava prednosti. Popis dokaza nalazi se na stranici Ministarstva hrvatskih branitelja pod sljedećom poveznicom: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju.pdf

Molbe s kratkim životopisom primamo na adresu: Čerinina 23, Zagreb,

e-mail adresu: natjecajpleter-usluge.hr ili na broj faksa: 01/2306-997

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: PLETER - USLUGE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ČERININA 23, ZAGREB

Email: natjecajpleter-usluge.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474357.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavanderos y planchadores manuales ofertadas.