Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en química industrial > Djelatnik/ca Za Zaštitu I Uzgoj životinja

DJELATNIK/CA ZA ZAŠTITU I UZGOJ ŽIVOTINJA. Croacia

Contratación de Técnicos en química industrial en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en química industrial.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Chemical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

JAVNI NATJEČAJ OBJAVLJEN JE U NARODNIM NOVINAMA BR. 20/2024 OD 21.02.2024. GODINE I OTVOREN JE DO 29.02.2024. GODINE

KLASA:112-01/24-01/05

URBROJ:2168/01-53-68-09/03-24-2

Na temelju članka 24. Temeljnoga kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (Narodne novine br. 56/22 I 127/22 – Dodatak I.), odredbi Statuta Javne ustanove Nacionalni park Brijuni, te Odluke Upravnog vijeća Javne ustanove Nacionalni park Brijuni o raspisivanju javnog natječaja, uz prethodno ishodovanu suglasnost Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja od 21. prosinca 2023. godine i 4. rujna 2023. godine, v.d. ravnateljice Ustanove dana 21. veljače 2024. godine raspisuje

JAVNI NATJEČAJ ZA PRIJAM U RADNI ODNOS

NA NEODREĐENO VRIJEME

4. DJELATNIK ZA ZAŠTITU I UZGOJ ŽIVOTINJA – 1 IZVRŠITELJ

Uvjeti:

- srednja stručna sprema biotehničke ili druge odgovarajuće struke

- najmanje 1 godina radnog iskustva

- probni rad u trajanju od 2 mjeseca

KANDIDATI SU DUŽNI PREDATI:

  • molbu odnosno prijavu na natječaj
  • životopis s naglaskom na radno iskustvo
  • preslik identifikacijske isprave - osobne iskaznice
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi: preslik svjedodžbe,
  • dokaz o radnom iskustvu: elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje („ispis staža“) iz koje je razvidan poslodavac, trajanje staža osiguranja, stvarna i potrebna stručna sprema

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidat će predočiti izvornik.

Prijavu za natječaj mogu podnijeti osobe oba spola sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08, 125/11 – Zakon o pučkom pravobranitelju i 69/17).

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te priložiti zakonom propisanu dokumentaciju, i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Ako se kandidati pozovu na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihove obitelji (NN br. 121/17, 98/19 i 84/21) dužni su uz prijavu za natječaj priložiti sve dokaze o ispunjenju traženih uvjeta natječaja i dokaze za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokaza iz članka 103. stavka 1. navedenog zakona za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na internetskim stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja.

Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, može se provesti provjera sposobnosti o čemu će biti posebno obavješteni. Ako kandidat ne pristupi provjeri sposobnosti smatrat će se da je povukao prijavu za natječaj.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Javnoj ustanovi za prikupljanje i obradu podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciju dostavljenu s prijavom u svrhu odabira kandidata i dostave obavijesti o rezultatima natječaja.

Prikupljeni podaci obrađivat će se sukladno važećim propisima.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja potrebno je dostaviti najkasnije u roku 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Javna ustanova Nacionalni park Brijuni, 52212 Fažana, Brionska 10.

Nepotpune i zakašnjele prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru objavom na mrežnoj stranici Ustanove.

Javna ustanova zadržava pravo poništenja cijelog ili dijela natječaja.

Izrazi koji se koriste u tekstu za osobe u muškom rodu, upotrijebljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe.

Javna ustanova Nacionalni park Brijuni

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: JAVNA USTANOVA NACIONALNI PARK BRIJUNI.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Brionska 10, 52212 Fažana

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2460198.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en química industrial ofertadas.