RADIOLOŠKI INŽENIR III - M/Ž. Koroska. Eslovenia

Contratación en Koroska (Eslovenia) de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Tehniki/tehnice v zdravstvu in farmaciji : Tehniki/tehnice za opremo za medicinsko slikanje in terapevtsko opremo.

Descripción de la oferta de trabajo:
RADIOLOŠKI INŽENIR, Določen čas, 6 mesecev oz. z možnostjo podaljšanja., polni delovni čas, 40 ur, UVAJANJE V STROKO, DO 2 LETI DELOVNIH IZKUŠENJ, OPRAVLJANJE DELA POD NADZOROM, IZVAJANJE OSNOVNIH DIAGNOSTIČNIH POSEGOV V KLASIČNI RADIOLOGIJI V SKLADU Z DOBRO RADIOLOŠKO PRAKSO VSAJ NA ENI RADIOLOŠKI APARATURI IZVAJANJE DOLOČIL VARSTVA PRI DELU S POSEBNIM POUDARKOM NA VARSTVU PRED IONIZIRAJOČIM SEVANJEM V SKLADU Z ZVISJV, PRIPRAVA BOLNIKA NA PREISKAVO, SPREMLJANJE NJEGOVEGA STANJA MED PREISKAVO, USTREZNO UKREPANJE V PRIMERU NUJNE INTERVENCIJE, UREDITEV DELOVNEGA PROSTORA PO PREISKAVI IN PRIPRAVA NOVEGA BOLNIKA SKRBO IN PRAVILNO UPRAVLJANJE Z RTG APARATURO DODATNA DELA PO NAVODILU VODILNEGA RADIOLOŠKEGA INŽENIRJA IN PREDSTOJNIKA ODDELKA, GLEDE NA POTREBE V SB SG DELO V ENI ALI VEČ IZMENAH., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Vlogi obvezno priložiti dokazilo o zahtevani izobrazbi (diplomiran inženir radiološke tehnologije), potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu in kratek življenjepis. , dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Koroska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SPLOŠNA BOLNIŠNICA SLOVENJ GRADEC.

Dirección: GOSPOSVETSKA CESTA 1 , 2380 SLOVENJ GRADEC.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.