Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Otro personal de apoyo administrativo > Raamatukoguhoidja

Ofertas de empleo en Estonia de Otro personal de apoyo administrativo

Raamatukoguhoidja

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo.

Ametnikud : Muud teenindusala lihtametnikud

Descripción de la oferta de trabajo:

uues Laulasmaa raamatukogus

Tööülesanded: - lugeja teenindus (töö peamiselt raamatukogu lastekorrusel)

- kasutajakoolituste (sh arvutikoolituste) läbiviimine

- osalemine raamatukogutundide, kirjandusürituste,- näituste algatamisel ja läbiviimisel.

Omalt poolt pakume: - töökoht uutes avatavates Laulasmaa raamatukogu ruumides

- võimalust mitmekesistada oma erialaseid teadmisi, oskusi ja kogemusi.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile

- raamatukogunduse/infoteaduse alane kõrgharidus (võib olla omandamisel) või muu kõrgharidus (pedagoogika, infotehnoloogia)

- hea arvuti kasutamise oskus

- teenindusvalmidus ja hea suhtlemisoskus

- korrektsus ja vastutustunne

- algatusvõime ja iseseisvus

- valmisolek meeskonnatööks

- hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

- huvi kirjanduse vastu ja suur lugemus

- raamatukogus töötamise kogemus

- laste/noortega töötamise kogemus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Lääne-Harju Valla Raamatukogu.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 51 22 051
  • Correo electrónico: urve.luhtrmtk.laaneharju.ee

Identificador de la vacante:1429579.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo ofertadas.