RAČUNOVODJA VI – M/Ž - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Ofertas de Contables en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAKI ZA RAČUNOVODSTVO, REVIZIJO IPD., poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, KANDIDATI-KE MORAJO POZNATI IN SAMOSTOJNO IZVAJATI: KNJIŽENJE RAČUNOVODSKE DOKUMENTACIJE V GLAVNO KNJIGO IN V POMOŽNE RAČUNOVODSKE EVIDENCE, PRIPRAVO DAVČNIH IN RAČUNOVODSKIH OBRAČUNOV, POROČIL, VODENJE REGISTRA OSNOVNIH SREDSTEV, PRIPRAVO LETNIH RAČUNOVODSKIH IN DAVČNIH POROČIL ZA AJPES IN FURS, OBRAČUN PLAČ IN DRUGIH OSEBNIH PREJEMKOV V JAVNEM SEKTORJU V SKLADU Z VELJAVNO ZAKONODAJO, PRIPRAVO POROČIL IN ZAHTEVKOV OBČINO, MINISTRSTVO, ZPIZ, ZZZS TER IZVAJANJE PLAČILNEGA PROMETA IN DRUGE NALOGE V SKLADU Z AKTOM O SISTEMIZACIJI DELOVNIH MEST., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, organizacijske sposobnosti, znanje slovenskega jezika, poznavanje področja javnih financ, računovodstva in računovodskih standardov, potrdilo o izobrazbi, potrdilo iz kazenske evidence o nekaznovanju

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA MATIJE ČOPA KRANJ.

Dirección: ULICA TUGA VIDMARJA 1, 4000 KRANJ.

Contacto: DOLENC ANDREJA

Email: o-mc.krReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 04 201 36 60.

Ver las 369 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.