Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Contables > Računovodja - M/ž

Trabajo de Contables en Eslovenia

Računovodja - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Računovodje/računovodkinje

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI VODENJU FINANČNO RAČUNOVODSKE SLUŽBE, OBLIKOVANJE PREDLOGOV SPREMEMB POSLOVANJA V SKLADU S SPREMEMBAMI PREDPISOV, PRIPRAVA PODATKOV ZA IZDELAVO ZAKLJUČNIH RAČUNOV IN ZA IZDELAVO ELABORATOV O CENAH KOMUNALNIH STORITEV, VODENJE MATERIALNEGA KNJIGOVODSTVA, OBRAČUN DDV, KNJIGOVODSKO SPREMLJANJE OSNOVNIH SREDSTEV IN ANALITIČNIH EVIDENC, PRIPRAVA ZAHTEVKKOV ZA POVRAČILO TROŠARINE ZA ENERGENTE, OBRAČUNAVANJE PLAČ, IZVAJANJE PLAČILNEGA PROMETA, VODENJE KADROVSKIH EVIDENC IN UREJANJE DOKUMENTACIJE S PODROČJA DELOVNIH RAZMERIJ, Lahko druga ustrezna izobrazba., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: JAVNO KOMUNALNO PODJETJE KOMUNALA RIBNICA D.O.O., GORIČA VAS 11 A, 1310 RIBNICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TRDAN BOJAN
Contact Phone: 01 836 11 38
Contact Email: bojankomunala-ribnica.si

Identificador de la vacante:NR41916.

Ver las 427 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.