Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > funcionario del sector de la Defensa/funcionaria del sector de la Defensa > Verkkoliiketoiminnan Kehittäjä, Seasons Hr Management Oy, Pori

Ofertas de trabajo de funcionario del sector de la Defensa/funcionaria del sector de la Defensa en Satakunta (Finlandia)

Verkkoliiketoiminnan Kehittäjä, Seasons Hr Management Oy, Pori

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › funcionario del sector de la Defensa/funcionaria del sector de la Defensa.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hallintojohtajat ja kaupalliset johtajat › Liiketoiminta- ja hallintojohtajat › Muut hallintojohtajat ja kaupalliset johtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt verkkoliiketoiminnan kehittäjää asiakasyrityksellemme.

Verkkoliiketoiminnan kehittäjän tehtäväkokonaisuus muodostuu pääsääntöisesti verkkokaupan ylläpidosta sekä verkkokaupan kehittämistehtävistä.

Lisäksi työ käsittää digitaalisen markkinoinnin kehittämistä ja ylläpitämistä eri kanavissa, sisällön tuottamista verkkosivustolle sekä markkinointia ja siihen liittyvää sisällön tuottamista.

Odotamme hakijalta kokemusta vastaavista tehtävistä sekä innokkuutta ja oma-aloitteisuutta tehtävänkuvan kehittämiseen.

Työ on hybridityö ja palkkaus sopimuksen mukaan.

Mikäli uskot olevasi etsimämme henkilö, hae heti sillä täytämme paikan heti sopivan henkilön löydettyä.

Yhteystiedot: Matti Käkelä, p. 0449879232, matti.kakelaseasons.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 129 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Seasons HR Management Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:028a8c89-c4fd-4710-835a-3f6f5c30f05b.