Pultos. Del-Alfold. Hungría

Trabajos de Camareros de barra en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Felszolgálók és pultosok : Pultosok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) DUDÁS ISTVÁNNÉ Pultos munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.02 - , állásegyeztetés helye és módja: A foglalkoztató pultos munkakörben várja a munkavállalók jelentkezését. Jelentkezni Dudás Istvánnénál lehet a 30/9778385 számon hétköznap munkaidőben vagy személyesen 5600 Békéscsaba Kolozsvári u 57 szám alatt. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vendéglátó eladó, ;További információ:A foglalkoztató pultos munkakörben várja a munkavállalók jelentkezését. Jelentkezni Dudás Istvánnénál lehet a 30/9778385 számon hétköznap munkaidőben vagy személyesen 5600 Békéscsaba Kolozsvári u 57 szám alatt.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1198 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: DUDÁS ISTVÁNNÉ.

Dirección: 5600 Békéscsaba, Kolozsvári út 57..

Contacto: Dudás Istvánné

Teléfono: (30) 9778385.

Ver las 213 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra ofertadas.