Pultos (+ Lottóterminál kezelő). Del-Alfold. Hungría

Oferta de empleo en Del-Alfold (Hungría) de Camareros de barra

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Felszolgálók és pultosok : Pultosok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KV ZÓ-NA KFT Pultos munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.03 - , állásegyeztetés helye és módja: jelentkezés emailben fényképes önéletrajzzal: lottozo.kavezoReemplazar por una arrobayahoo.com, jelentkezés emailben fényképes önéletrajzzal: lottozo.kavezoReemplazar por una arrobayahoo.com. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vendéglátó eladó;ABC eladó, ;Speciális munkakörülmények:szükséges:terminál kezelői vizsga, vagy tanfolyam elvégzése, illetve pultos/eladói szakképzettség szükséges, Speciális követelmények:megbízható, dolgozni akaró munkavállalók jelentkezését várják. Számítógép kezeléséhez értsen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KV ZÓ-NA KFT.

Dirección: 6800 Hódmezővásárhely, RUDNAY GY. utca 33.

Contacto: FÁBIÁN IMRE

Teléfono: (30) 2284334.

Ver las 215 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra ofertadas.