Pultfeltöltő, árufeltöltő (Árufeltöltő). Nyugat-Dunantul

Empleos de Reponedores de estanterías en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Reponedores de estanterías.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Árufeltöltők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Lajtos Tabak Betéti Társaság Pultfeltöltő, árufeltöltő munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon, Jelentkezni a 30/844-32-60-as telefonszámon lehet, hétköznap 10-12 óra között.. Speciális követelmények:Elvárás: általános iskolai végzettség vagy szakmunkásképző végzettség, További információ:Soproni Tabak árufeltöltő munkatársakat keres. Elvárás: általános iskolai végzettség vagy szakmunkásképző végzettség. Munkavégzés helye: Sopron, Hőflányi u. 15. Kópháza, Határátkelő, és Bük, Kossuth L. u. 125. Jelentkezni a 30/844-32-60-as telefonszámon lehet, hétköznap 10-12 óra között.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1077 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 111000.0 HUF mínimo y 129000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Lajtos Tabak Betéti Társaság.

Dirección: 9400 Sopron, Gida patak utca 10. V TT 12a..

Contacto: Varga Barnabás

Email: varga.barnaReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: ().

Ver las 205 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Reponedores de estanterías ofertadas.