Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza > Kohdeohjaaja, N-clean Oy, Kuusamo

Kohdeohjaaja, N-Clean Oy, Kuusamo. Pohjois-Pohjanmaa

Trabajo en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa) de supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Siivoustyön esimiehet toimistoissa, hotelleissa ja muissa laitoksissa.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule meille kohdeohjaajaksi hotellikohteeseen Kuusamoon!

Kohdeohjaajana työskentelet asiakaskohteessamme, hotellin ja yleisten tilojen siivouksesta vastaavana ohjaajana.

Keskeisimmät työtehtävät ovat päivittäinen siivoustyö ja kohde-esimiehen apuna toimiminen. Osallistut mm. työnjakoon, henkilöstön ohjaamiseen, perehdytykseen ja laadunvalvontaan sekä suorittavaan työhön. Sinulla on luontainen kyky organisoida asioita ja ajattelutapasi on asiakaslähtöinen.

Työsuhde on vakituinen ja kokoaikainen, 37,5 tuntia viikossa. Työvuorosi sijoittuvat pääsääntöisesti aamuvuoroihin, maanantain ja sunnuntain välille. Tehtävänkuvassa on tärkeä varautua tarvittaessa tekemään myös iltavuoroja.

Palkkaus tehtävässä määräytyy Kiinteistöpalvelualan työntekijöitä koskevan työehtosopimuksen mukaisesti ja on 12,32/h.

Kohdeohjaajan työ ei edellyttää kokemusta siivoustyöstä tai koulutusta, mutta katsomme sen eduksi. Tehtävä edellyttää sujuvaa suomen kielen taitoa sekä ajokortin, oma auto ei ole välttämätön.

Sovit tiimiin, mikäli työskentelytapasi on asiakasystävällinen ja vaikutat omalla asenteellasi sekä hyvillä vuorovaikutustaidoillasi myönteisesti työyhteisöön. Olet oma-aloitteinen, ongelmaratkaisija ja sinulla on hyvä paineensietokyky. Opit mielelläsi uutta, olet joustava ja sitoudut hoitamaan sinulle annetut tehtävät.

Huomioithan että mikäli et ole suomen kansalainen, sinulla tulee olla voimassa oleva työlupa Suomessa työskentelyä varten.

Lähetä hakemuksesi mahdollisimman pian, mutta viimeistään 30.4.2024.

Otamme hakemuksia vastaan ainoastaan nettisivujemme hakulomakkeen kautta.

Come join us as a instructor for our hotel location in Kuusamo!

As a instructor, you will work at our customer site, overseeing the cleaning of the hotel and common areas.

Your main responsibilities include daily cleaning work and assisting the site manager. You will participate in tasks such as task allocation, staff guidance, onboarding, quality control, and hands-on work. You have a natural ability to organize tasks, and your approach is customer-oriented.

The employment is permanent and full-time, 37.5 hours per week. Your shifts are mainly in the morning, between Monday and Sunday. Be prepared to work evening shifts as needed.

The salary for the position is determined according to the Collective Agreement for Property Services Employees and is 12.32/hour.

The position of instructor does not require prior experience in cleaning work or training in cleaning work, but we consider it beneficial. The role requires fluent Finnish language skills and a driver's license, although having your own car is not necessary.

You fit into the team if your working style is customer-friendly and you positively influence the work community with your attitude and good communication skills. You are proactive, a problem solver, and have good stress tolerance. You are eager to learn, flexible, and committed to completing assigned tasks.

Please note that if you are not a Finnish citizen, you must have a valid work permit for working in Finland.

Send your application as soon as possible, but no later than April 30, 2024.

We only accept applications through the application form on our website.

N-Clean Oy on vuonna 2004 perustettu siivouspalveluyritys. Vuodesta 2019 N-Clean Oy on ollut osa MIAB-konsernia. Työllistämme yli 2000 henkilöä siivous- ja toimitilapalveluiden tehtävissä. Toimimme valtakunnallisesti Suomessa. Siivouskohteitamme ovat hotellit, kylpylät, laivat, kauppakeskukset, tavaratalot, toimistotalot, oppilaitokset, taloyhtiöt ja myymälät. Toimintaamme ohjaavat yrityksen arvot ja niistä johdetut toimintaohjeet. Tarjoamme sinulle moninaisen työyhteisön sekä savuttoman työympäristön.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 224 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: N-Clean Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:f8998504-25f7-4643-be2c-f97ecfa21d24.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza ofertadas.