puhastusteenindaja Tartu Selverites. Louna-Eesti. Estonia

Ofertas en Estonia (Louna-Eesti) de Ocupaciones elementales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales.
Lihttöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:
ausus, täpsus ja kohusetundlikkus; füüsilise töö valmidus; puhtuse ja korra armastus; kasuks tuleb vene keele oskus ja varasem töökogemus puhastusteenindajanasinu tööks on kaupluses puhtuse ja korra hoidmine, sh: müügisaali põranda pesemine, lettide, riiulite pesemine ja tolmu pühkimine, kontori-, lao- ja olmeruumide korrashoid, ostukorvide ja –kärude puhtuse tagamine, prügi käitleminegaranteeritud stabiilset sissetulekut, väljaõpet kohapeal, paindlikku töögraafikut, võimalusel töötamist osalise tööajaga, toetavaid kolleege, tasuta koolitusi, soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi, hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone, võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga, kokkuleppel hüvitame osaliselt sõidukulud vajame puhastusteenindajat Jaamamõisa, Sõbra ja Vahi Selverisse. CV võib saata e-posti aadressile personalReemplazar por una arrobaselver.ee. Kohataotlusankeedi saab täita ka kaupluses kohapeal. Lisainfo telefonil 6673785, personalispetsialist Kristi Aasa

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 645 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 22/10/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (sobresaliente) .

Salario: mínimo 3.0 EUR (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Aasa, personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Empresa: Selver AS.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Contacto: Kristi Aasa

Email: personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Ver las 335 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales ofertadas.