Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Psicólogos > Psycholog Ve Zdravotnictví, Psychologové Ve Zdravotnictví (kromě Klinických Psychologů)

Psycholog ve zdravotnictví, Psychologové ve zdravotnictví (kromě klinických psychologů)

Oferta de empleo en Středočeský kraj (República Checa) de Psicólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos.

Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v oblasti sociální, církevní a v příbuzných oborech : Psychologové

Descripción de la oferta de trabajo:

Pozice: psycholog ve zdravotnictví

Vhodné pro absolventy.

Zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně.

Nabízím pro absolventa magisterského studia jednooborové psychologie s možností zařazení do předatestační přípravy v oboru Klinická psychologie.

Podmínkou je absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví. Zkušenosti s psychodiagnostikou a psychoterapií jsou výhodou. Je vítán alespoň započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik.

Nabízím spolupráci ve velmi příjemném a komorním pracovním prostředí a dobré finanční ohodnocení.

Nástup: 1.1.2019 na dobu určitou do 31.12.2019. Mzda: 12 000,- až 14 000,- Kč

Kontakt: Ilgnerová Jitka PhDr., tel.: 602 555 465, e-mail: jitkailgnerovaseznam.cz

Místo výkonu práce:PhDr. Jitka Ilgnerová,  Ordinace klinické psychologie,  Hradební č.p. 159, Příbram I,

Región: Středočeský kraj.

Ver 454 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: 12000 mínimo y 14000 máximo (CZK mensual).

Empleador: PhDr. Jitka Ilgnerová.

Obraťte se na kontaktní osobu. PhDr. Jitka Ilgnerová. Tel.: +420 602 555 465. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">jitkailgnerovaseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 555 465
  • Correo electrónico: jitkailgnerovaseznam.cz

Identificador de la vacante:15323950779.

Ver las 185 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos ofertadas.