Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Operarios de la conservación de frutas, legumbres, verduras > Pracownik Fizyczny

Pracownik fizyczny. Makroregion województwo mazowieckie

Búsqueda en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de Operarios de la conservación de frutas, legumbres, verduras

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Operarios de la conservación de frutas, legumbres, verduras y afines.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy w przetwórstwie spożywczym, obróbce drewna, produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i pokrewni › Robotnicy w przetwórstwie spożywczym i pokrewni › Robotnicy przetwórstwa surowców roślinnych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pakowanie mąki na palety w młynie, prace porządkowe, naprawy w młynie (np. wymiana łożyska). Praca w systemie I zmianowym od godz. 08.00.

Po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy. Rodzaj umowy, godziny pracy i liczba godzin do indywidualnego ustalenia. Możliwa praca w wymiarze 0,5 etetu lub inne warunki zatrudnienia (wg preferencji kandydata)

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- pozostałe: sprawność fizyczna, mile widziane umiejętmości mechaniczne. Praca w godzinach 08.00-18.00 (indywidualna możliwość ustalenia godzin pracy)

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 472 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: MŁYN EKOLOGICZNY WIESŁAW MARCISZEWSKI.

Instrucciones para solicitar:

Zbigniew Marciszewski, tel.: 509 975 833, 512 468 706

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1380StPr/24/0119.