Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Carniceros, pescaderos > Przetwórca Ryb

Przetwórca ryb. Polonia

Demanda de Carniceros, pescaderos en Polonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy w przetwórstwie spożywczym, obróbce drewna, produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i pokrewni : Robotnicy w przetwórstwie spożywczym i pokrewni : Masarze, robotnicy w przetwórstwie ryb i pokrewni

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - prowadzenie obróbki wstępnej surowca rybnego

- prowadzenie procesu technologicznego ( solenia, wędzenia itd. )

- wykonywanie zadań pokrewnych

- obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji tj. pakowarka próżniowa typu VALKO Linea 470 oraz maszyny do cięcia typu DIWED SRA1

- praca w ramach umowy-zlecenia na okres 1 roku

- praca w siedzibie firmy + teren kraju według zleceńWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - pożądane- pozostałe: - staż pracy mile widziany

- umiejętność obsługi pakowarki próżniowowej typu VALKO Linea 470

- umiejętność obsługi maszyny do cięcia typu DIWED SRA1

- sprawność manualnaSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w ŁodziMilionowa 91Łódź 93121- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 40.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 14.7 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Sylwia Jon, tel.: 426768058

Identificador de la vacante:1322StPr/19/3169.

Ver las 143 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines ofertadas.