Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Representantes comerciales > Przedstawiciel Handlowy K/m (j. Wietnamski Lub J. Chiński)

Przedstawiciel handlowy k/m (j. wietnamski lub j. chiński)

Búsqueda de Representantes comerciales en Polonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Przedstawiciele handlowi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: j.w.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- umiejętności: Negocjacje - strategie i techniki - konieczne- języki obce: wietnamski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne; chiński - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne- inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 3 miesięcy - konieczne- pozostałe: wykształcenie średnie ogólnokształcące; umiejętności: negocjacje; 3 miesiące doświadczenia zawodowego; dobra znajomość języka chińskiego lub wietnamskiego na poziomie dobrym w mowie i w piśmie

zakres obowiązków: prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym z Wietnamu lub z Chin, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowychSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyUrząd Pracy Miasta Stołecznego WarszawyGrochowska 171bWarszawa 04111- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2500 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Informacja -Zielona Linia, tel.: 223911318 223911432

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1936.

Ver las 1,809 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.