Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Representantes comerciales > Przedstawicel Handlowy (branża Kamieniarska) K/m

Trabajo de Representantes comerciales en Polonia

Przedstawicel Handlowy (branża Kamieniarska) K/m

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Przedstawiciele handlowi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: nawiązywanie kontaktów handlowych, obsługa sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych/cenników, wystawianie faktur/paragonówWymagania:- wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne- inne zawody: Przedstawiciel handlowy - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywna znajomość języka angielskiego, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: nawiązywanie kontaktów handlowych, obsługa sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych/cenników, wystawianie faktur/paragonów.

[Sposób aplikowania: pracainterstone.pl, telefonicznie: 505 172 832]Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: "INTERSTONE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1939.

Ver las 1,784 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.