Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en ciencias biológicas (excluyendo la medicina) > Farmaceutski Tehničar / Farmaceutska Tehničarka

Empleo de Técnicos en ciencias biológicas (excluyendo la medicina) en Croacia

Farmaceutski Tehničar / Farmaceutska Tehničarka

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines › Técnicos en ciencias biológicas (excluyendo la medicina).

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Life science technicians and related associate professionals › Life science technicians (excluding medical).

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 28. Statuta Ljekarne Varaždinske ravnatelj Ljekarne Varaždinske županije raspisuje

NATJEČAJ

za prijam u radni odnos:

Farmaceutski tehničar (m/ž) – 1 izvršitelj, na određeno vrijeme zbog upražnjenog radnog mjesta (roditeljski dopust radnice).

Uvjeti za radno mjesto:

  • razina obrazovanja: srednja stručna sprema, završen obrazovni program za farmaceutskog tehničara
  • položen stručni ispit za farmaceutske tehničare
  • poznavanje rada na računalu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • jedna godina radnog iskustva.

U prijavi na natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela te adresa elektroničke pošte).

Kandidati su uz prijavu na natječaj dužni dostaviti:

  • vlastoručno potpisanu zamolbu
  • životopis
  • dokaz o državljanstvu (presliku obje strane osobne iskaznice ili domovnice ili putovnice)
  • dokaz o ispunjavanju uvjeta stupnja obrazovanja/stručne spreme (presliku svjedodžbe 1., 2. 3. i 4. razreda srednje škole te presliku svjedodžbe o završnome radu)
  • presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu propisanog za farmaceutske tehničare
  • potvrdu ili osobnu izjavu o poznavanju rada na računalu
  • dokaz o položenom vozačkom ispitu B kategorije (presliku vozačke dozvole)
  • elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (tzv. „e-radna knjižica“, ne starija od 30 dana od dana objave natječaja).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Kandidati se primaju uz obavezni probni rad u trajanju dva mjeseca.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno odredbi čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN, br. 82/08, 69/17).

Izrazi koji se koriste u ovome natječaju koji imaju rodno značenje, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu, odnose se jednako na muški i ženski rod.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju, prema posebnim zakonima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te su dužni, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu priložiti i svu propisanu dokumentaciju te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, br. 121/17, 98/19, 84/21) dužni su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze iz čl. 103. navedenog Zakona. Popis dokaza potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja – poveznica: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN, br. 84/21) dužni su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze iz čl. 49. navedenog Zakona. Popis dokaza potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja – poveznica: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN, br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), dužni su se pozvati na čl. 9. istog Zakona, uz prijavu na natječaj dužni su dostaviti dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Sukladno čl. 156. Zakona o zdravstvenoj zaštiti (NN, br. 100/18., 125/19., 133/20., 147/20., 136/21., 119/22., 156/22., 33/23.) Ljekarna Varaždinske županije će po službenoj dužnosti za izabrane kandidate pribaviti podatke iz kaznene evidencije za kaznena djela iz glave XVI. i XVII. Kaznenog zakona (NN, br. 125/11., 144/12., 56/15., 61/15., 101/17., 118/18., 126/19., 84/21., 114/22., 114/23.).

Prijave s potrebnom dokumentacijom podnose se preporučenom poštanskom pošiljkom ili osobno na urudžbeni zapisnik na adresu: Ljekarna Varaždinske županije, Kolodvorska 18, Varaždin s naznakom: „Prijava na natječaj za radno mjesto farmaceutski tehničar“ u roku od deset (10) dana od dana objave natječaja na web stranici Ljekarne Varaždinske županije, web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji podnesu pravovremenu i potpunu prijavu i ispunjavaju uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na testiranje, razgovor ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova traženog radnog mjesta.

Svi zaprimljeni osobni podaci iz zamolbi kandidata prikupljaju se i obrađuju isključivo u svrhu provedbe natječaja te se potom arhiviraju i neće se koristiti za drugu svrhu, a kandidati podnošenjem prijave pristaju na navedeno, sve u skladu s odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN, br. 42/18.).

Objavom obavijesti o izboru kandidata na internetskoj stranici Ljekarne Varaždinske županije kandidati će biti obaviješteni o rezultatima natječaja.

Ljekarna Varaždinske županije pridržava pravo ne odabrati nijednog kandidata te u svako doba poništiti natječaj, bez obveze obrazloženja svoje odluke.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Ljekarna Varaždinske županije.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kolodvorska 18,42000 Varaždin

Zamolba: Kolodvorska 18,42000 Varaždin

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2450845.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines › Técnicos en ciencias biológicas (excluyendo la medicina) ofertadas.