Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > Prvostupnik/ca Radiološke Tehnologije U Zavodu Za Radiološku I Ultrazvučnu Dijagnostiku

PRVOSTUPNIK/CA RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE U ZAVODU ZA RADIOLOŠKU I ULTRAZVUČNU DIJAGNOSTIKU

Oferta de empleo de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical imaging and therapeutic equipment technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sukladno članku 21. Statuta Klinike za infektivne bolesti "Dr. Fran Mihaljević", Zagreb, (u daljnjem tekstu: Klinika), ravnateljica Klinike objavljuje:

NATJEČAJ

za odabir kandidata/kandidatkinja za zasnivanje radnog odnosa u Klinici za infektivne bolesti “Dr. Fran Mihaljević” Zagreb, na NEODREĐENO vrijeme na poslovima:

Prvostupnik radiološke tehnologije – 6 izvršitelja/ice (u Zavodu za radiološku i ultrazvučnu dijagnostiku)

Uvjeti i potrebna dokumentacija:

• završen stručni studij radiološke tehnologije (priložiti dokaz o stečenoj stručnoj spremi)

• položen stručni ispit

• odobrenje za samostalan rad

• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,

• poznavanje rada na računalu

• zamolba

• životopis

• dokaz o hrvatskom državljanstvu (neovjeren preslik osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice) ili drugi odgovarajući dokument kao dokaz o pravu na zapošljavanje u Republici Hrvatskoj

• potvrda HZMO-a o radnom stažu

Na ovaj poziv se mogu javiti osobe obaju spolova.

Kandidati koji zadovoljavaju uvjete mogu biti pozvani na stručno testiranje te selekcijski razgovor.

Kandidati koji se ne odazovu na testiranje, smatrat će se da su odustali od natječaja.

Kandidati su dužni dostaviti elektroničku adresu u svrhu pravovremenog i nesmetanog odvijanja postupka provođenja natječaja i redovito pratiti web stranicu Klinike (www.bfm.hr), radi dodatnih obavijesti o natječaju.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, podnose se Klinici za infektivne bolesti "Dr. Fran Mihaljević", Mirogojska 8, 10000 Zagreb, s naznakom ”Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno/određeni vrijeme, za radno mjesto: navesti raspisano radno mjesto“, u roku od 8 dana, računajući od datuma objave na stranicama Zavoda za zapošljavanje.

Nepravovremene, nepotpune prijave i prijave koje nisu vlastoručno potpisane, neće se razmatrati.

Kao dokaz o poznavanju rada na računalu te engleskog jezika dostaviti vlastoručno potpisanu Izjavu o poznavanju rada na računalu odnosno poznavanju engleskog jezika (obrazac izjave možete preuzeti na internetskoj stranici https://bfm.hr/natjecaj/ uz objavu natječaja), prednost je priloženi dokaz (svjedodžba, indeks, prijepis ocjena ili sličan dokaz o poznavanju traženog).

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, uz prijavu priložiti dokaze iz kojih je vidljiv osnov ostvarivanja prava prednosti te svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavka 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. istoga Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Uz ovaj natječaj objavljuje se poveznica na internetsku stranicu Ministarstva na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukadno Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i to: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Natječaj objavljen na stranicama Zavoda za zapošljavanje 01.03.2024. godine.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 6.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: KLINIKA ZA INFEKTIVNE BOLESTI DR. FRAN MIHALJEVIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Mirogojska 8, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2465568.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.