Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos y profesionales > Provozní Manažer/-ka , Techničtí A Odborní Pracovníci

Trabajo de Técnicos y profesionales en República Checa (Královéhradecký kraj)

Provozní Manažer/-ka , Techničtí A Odborní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.

Techničtí a odborní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

PROVOZNÍ MANAŽER/-KA - PP na dobu určitou s možností doby neurčité, nástup možný ihned - Náplň práce: komplexní odpovědnost za výrobní činnost ve společnosti, sestavování plánu výroby v návaznosti na požadavky obchodního úseku a řešení kapacitních možností výroby, zpracování rozborů a zpráv za úsek výroby pro vedení společnosti, provádění kontrol v terénu a hodnocení kvality odvedené práce, přímé vedení podřízených, organizace a kontrola jejich práce, spoluúčast na výběrových řízeních pracovníků do výroby , zpracování vize z hlediska provozu, skladů, systému a procesů, úzká spolupráce s jednotlivými úseky společnosti - Požadujeme: SŠ, VŠ technického směru, praxi na obdobné pozici a zkušenosti s vedením lidí min.

3 roky, praxi v oboru dopravního stavitelství, dopravního značení výhodou, řidičský průkaz sk.

B, znalost anglického jazyka na úrovni B1, výbornou znalost práce na PC, dynamickou osobnost, vyjednávací schopnosti, aktivní a zodpovědný přístup k práci, umění řešit problémy, plánovat a organizovat činnosti, flexibilitu a odolnost vůči stresu, schopnost spolupráce a komunikace - Nabízíme: zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti, přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, služební auto, možné používat pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, stravenky, čtvrtletní odměny, další benefity - V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail personalnisilverton.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 325 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 35000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto: Zuzana Hoferková

Empresa: Silverton s.r.o..

Contacto: Zuzana Hoferková

Email: personalnisilverton.cz

Ver las 411 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.