Vacante de Electrotécnicos en República Checa (Liberecký kraj)

Provozní Elektrotechnik, Ostatní Elektrotechnici A Technici Energetici

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Rokytnice nad Jizerou (Skiareál Horní Domky, Studenov) Kvalifikační požadavky - elektrotechnické vzdělání, praxe: - SŠ technického směru nebo vyučení s maturitou (v oboru elektrotechnik, elektromechanik apod.) - předchozí potvrzená odborná elektrotechnická praxe, nebo osvědčení dle § 6 vyhl. č. 50/1978 Sb. - pracovník pro samostatnou činnost Další požadavky: pozitivní a aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, manuální zručnost, řidičský průkaz A, B, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost Náplň práce: zajištění technického provozu objektů a zařízení Spartak Rokytnice a.s. po stránce elektrotechnické, elektrikářské práce do 1000 V, běžné údržbářské práce a opravy, havarijní pohotovost, práce o So, Ne, případně svátku, běžná práce na PC Nabízíme: náročnou a zajímavou práci, zázemí, stabilní a neustále se rozvíjející společnosti, osobní přístup, příjemné pracovní prostředí, jistotu stálého zaměstnání, další firemní výhody, možnost zvyšování kvalifikace podle podmínek vyhl. č. 50/1978 Sb. (VTZ), příp. dle vyhl. č. 100/1995 Sb. (UTZ - lanové dráhy) stravenky, firemní oblečení, zvýhodněné ceny skipasů (i pro rodinné příslušníky) kontakt: telefonicky od 8.00 do 16.00 hod., e-mailem, Jiné výhody - firemní oblečení, stravenky, zvýhodněné ceny skipasů i pro rodinné příslušníky

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 198 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Pipková

Empresa: Spartak Rokytnice, a. s..

Contacto: Pipková

Email: infoReemplazar por una arrobaskiroky.cz

Teléfono: +420 733 733 053.

Ver las 334 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos ofertadas.