Vacantes en República Checa (Zlínský kraj) de Ingenieros

Projektový Manažer, Ostatní Specialisté V Oblasti Techniky

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracoviště Kroměříž Pracovní náplň: - Vedení týmu k zajištění včasného splnění požadavků zákazníka v souladu se specifikací, v rámci rozpočtu a ke spokojenosti zákazníka - Vypracování projektových plánů a dohled nad jejich plněním - Vytváření a udržovaní projektového rozpočtu , hlídání nákladů na dokončení svěřeného projektu - Prezentace a obhajoba projektů uvnitř firmy - Řízení procesu změny a i změn v samotném projektu - Správa více souběžných projektů, které jsou součástí celkového programu společnosti Požadujeme: - Znalost metodiky řízení projektů ve výrobní společnosti, zkušenosti s vedením týmu - Technické vzdělání a předchozí praxe s vedením vlastních projektů - Perfektní znalost anglického jazyka na jednací úrovni - Výborné organizační a vyjednávací schopnosti - Orientace ve výkresové dokumentaci a znalost CAD (Solid Works) výhodou Nabízíme: - Zodpovědnou a perspektivní práci s potenciálem prosadit inovativní přístupy - Možnost profesního růstu a osobního rozvoje -Skvělá firemní kultura a přátelské pracovní prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení a balíček lákavých benefitů Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenekReemplazar por una arrobakmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p. Večerka

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 198 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 01/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 35000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Zdeněk Večerka, Personalista

Empresa: KM konsult s.r.o..

Contacto: Ing. Zdeněk Večerka, Personalista

Email: zdenekReemplazar por una arrobakmkonsult.cz

Teléfono: +420 777 776 355.

Ver las 260 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.