Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas > Projektový Manažer/koordinátor, Specialisté V Oblasti Testování Softwaru A Příbuzní Pracovníci

Búsqueda en República Checa (Plzeňský kraj) de Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas

Projektový Manažer/koordinátor, Specialisté V Oblasti Testování Softwaru A Příbuzní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

* Řízení vývoje SW projektů

* Komunikace se zákazníkem

* Spolupráce s vývojáři

Požadujeme:

* Schopnost dotahovat věci do konce

* Analytické myšlení

* Základní znalosti programování výhodou

Nabízíme:

* Pozice vhodné pro absolventy SŠ/VŠ se zaměřením na IT

* Kanceláře v centru Plzně

* Firemní benefity:

- Volná pracovní doba

- Sick days

- Notebook

- Bonusy za úspěšně dokončený projekt

- Stravenky

- Školení

- Firemní akce

- Zaměstnanecké půjčky

- Možnost krátkodobé práce z domova

Región: Plzeňský kraj.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 20000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Skeleton Software s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jan Netrval. Tel.: +420 725 517 597. E-mail: skeleton.cz" rel="nofollow">netrvalskeleton.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 517 597
  • Correo electrónico: netrvalskeleton.cz

Identificador de la vacante:16187210718.

Ver las 368 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.