Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Ingenieros mecánicos > Projektový Inženýr , Strojní Inženýři Projektanti, Konstruktéři

Projektový inženýr , Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Ofertas de Ingenieros mecánicos en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Strojní inženýři

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Technické pružiny Scherdel s.r.o., Vysočany 54, Bor u Tachova

Smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou.

NÁPLŇ PRÁCE:

o    Koordinace činností celého projektu od přípravných fází až po předání do výroby

o    Jednání se zákazníky, řešení případných dotazů a problémů

o    Vedení projektového týmu

o    Vytváření procesů a jejich optimalizace

o    Příprava kalkulací

OČEKÁVÁME:

o    Ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru

o    Orientaci ve výkresové dokumentaci

o    Technické myšlení, dobrou prostorovou představivost

o    Komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka

o    Základní uživatelskou znalost práce na PC

o    Flexibilitu

o    Schopnost týmové práce

o    Komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, proaktivitu

o    Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci

NABÍZÍME:

- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let

- možnost profesního růstu

- závodní stravování

- příspěvek na dopravu

- vánoční a věrnostní prémie

- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Región: Plzeňský kraj.

Ver 128 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: Technické pružiny SCHERDEL s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Jaroslava Melgerová. Tel.: +420 374 702 199. E-mail: tps.scherdel.com" rel="nofollow">jaroslava.melgerovatps.scherdel.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 374 702 199
  • Correo electrónico: jaroslava.melgerovatps.scherdel.com

Identificador de la vacante:15859070776.

Ver las 393 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.