Projektmenedzser-asszisztens (projekt ügyintéző)

Trabajo de Secretarios administrativos y ejecutivos en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Titkárok és szakosodott titkárok : Igazgatási és ügyvezetési titkárok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Projektmenedzser-asszisztens munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: bocz.brigittaReemplazar por una arrobanyuduvizig.hu email címre önéletrajzzal , bocz.brigittaReemplazar por una arrobanyuduvizig.hu email címre önéletrajzzal . További információ:A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: Motivációs levél Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz Képesítést tanúsító, nyelvtudást igazoló okiratok másolata A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyi adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul Sikeres pályázat esetén erkölcsi bizonyítvány megkérése, bemutatása (90 napnál nem régebbi). A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2017.09.04. napjától tölthető be. A pályázat benyújtásának határideje: 2017.08.20. A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Bócz Brigitta Noémi részére a bocz.brigittaReemplazar por una arrobanyuduvizig.hu e-mail címen. A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Hazai és uniós pályázatok előkészítésében, összeállításában, projektek megvalósításában való részvétel; Közreműködés az előrehaladási jelentések, változás bejelentések elkészítésében; Közreműködés a vállalkozási/megbízási szerződések előkészítésében; Pályázatokhoz, projektekhez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása; Aktualizált nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása; Adatszolgáltatás a felettes intézmények részére.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság.

Dirección: 9700 Szombathely, Vörösmarty út 2..

Contacto: Bócz Brigitta

Email: bocz.brigittaReemplazar por una arrobanyuduvizig.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 459 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.