Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Electrotécnicos > Elektroinstalater/ka

Trabajos de Electrotécnicos en Alemania

Elektroinstalater/ka

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Techniker und gleichrangige nichttechnische Berufe › Ingenieurtechnische und vergleichbare Fachkräfte › Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte › Elektrotechniker.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo 2 izvršitelja za rad u industriji, spajanje el. ormara i ugradnja istih te poslove tekućeg održavanja tvornice. Ako želite raditi u modernom ambijentu na vrlo atraktivnoj lokaciji ovo je jedinstvena prilika jer nudimo odlične uvjete u malom kolektivu i nadprosječna primanja. Željni ste promjene, a iskrena, motivirana i pouzdana ste osoba sa željom za učenjem i napredovanjem javite se putem e-maila, sms-a ili poziva.

Opis poslova:

- elektroinstalacijski radovi: izrada i vezanje elektro ormara, montaža kabel kanala, polaganje kabela i povezivanje komponenti - održavanje industrijskih pogona

- ugradnja i montaža električnih instalacija, sklopova i strojeva u industriji

Prednost imaju mlade osobe sa ili bez iskustva, ali obavezna je volja i želja za radom, učenjem i stjecanjem novih iskustva. U obzir dolaze samo kandidati sa završenom srednjom školom tehničkog usmjerenja(elektroinstalateri, elektromehaničari, mehatroničari, elektrotehničari i ostali tehničari).

Obavezno znanje njemačkog ili engleskog jezika. Rad u prijepodnevnoj smjeni po principu 3 ili 4 tjedna na terenu 1 tjedan kod kuće. Rad u malom kolektivu, izvrsnoj atmosferi i odličnim uvjetima. Ozbiljnim kandidatima nudimo stalno zaposlenje.

Smještaj i prijevoz osigurani od strane poslodavca. Smještaj je nadprosječan i komforan. Plaća je redovita i isplaćuje se do 15. u mjesecu za prethodni mjesec, a satnica ovisi isključivo o pojedincu, prethodnom znanju, zalaganju, odgovornosti i ozbiljnosti na poslu.

Radnici će biti izaslani temeljem ugovora o poslovnoj suradnji.

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: BI Smart Elektro Solutions d. o. o..

Instrucciones para solicitar:

Email: infobses.hr

NajavaMobitel: 095 3115575

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2459955.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.