Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Projektijuhtimise Koordinaator

Projektijuhtimise koordinaator. Estonia

Demanda de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

projekteerimistööde koordineerimine elektripaigaldiste projekteerimisbüroos

Tööülesanded: • hinna küsimuste dokumentatsiooniga seotud tugiülesanded: dokumendi haldus ja vormistamine, statistika haldus

• töös olevate projektide dokumentatsiooniga seotud tugiülesanded: lähteandmete kogumine, haldus, aruandlus ning lepingute tähtaegade jälgimine

• arendusprojektide tugiülesanded: dokumenteerimine, haldus ja uute lepingute ettevalmistamine

• üldmeilile ja -telefonile vastamine ning saadud info või keerukamate meilide edastamine vastavatele kontaktisikutele ja konkreetsetele töötajatele

• nõupidamiste ettevalmistamine ja muude asjade ratsionaalne kavandamine

Omalt poolt pakume: • sisukat, vastutusrikast ja põnevat tööd elektri valdkonna projekteerijate ja konsultantide meeskonnas

• paindliku tööaega

• tulemustele vastav tasu

• võimalus erialaseks enesetäienduseks

• majas on söögituba ja spordisaal, mida on mugav kasutada

Muud nõuded: Ootame Sind kandideerima, kui mõistad arendus-, projekteerimis- ja ehitustegevuse protsesse.

Eeliseks peame tehnilist/majanduslikku (kesk-) eriharidust.

Kasuks tuleb kogemus töötamisel arvutiprogrammidega nagu AutoCAD.

Hea meeskonnatöö oskus, täpsus ja suutmine töötada iseseisvalt

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: osaühing Eldeco Inseneribüroo.

Instrucciones para solicitar:

CV-de edastamine: eldecoeldeco.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • kaaskiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55594631
  • Correo electrónico: eldecoeldeco.ee

Identificador de la vacante:1446728.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.