Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales de las ciencias y la ingeniería > Projektijuht

Projektijuht. Estonia

Empleo en Estonia de Profesionales de las ciencias y la ingeniería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Loodus- ja inseneriteaduste abispetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Veevarustuse ja kanalisatsiooniprojektidele

Tööülesanded: Veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitusprojektide juhtimine tellija esinajana

Veevarustuse ja kanalisatsiooniprojektide ehitus- ja rekonstrueerimiskavade koostamine

Hangete tehniliste kirjelduste koostamine

Omanikujärelvalvetöö koordineerimine ja vastuvõtmine

Omalt poolt pakume: KINDLUSTUNNET: stabiilne ja huvitav töö Eesti suurimas vee-ettevõtte grupis

ARENGUT: väljaõpe kogenud kolleeegi juehndamisel ning süsteemne koolitamine

VÄÄRIKAT TASU: konkurentsivõimeline töötasu ning heade tulemuste korral iga-aastane tulemustasu

AEGA ISEENDALE: 7-päevane lisapuhkus talvel

SÕBRALIKKU TÖÖKESKKONDA: tipptasemel tööohutus, toetavad juhid ja meeskond, ühisüritused

Muud nõuded: Kogemused läbirääkimistel, konkreetsus;

eelarve ja ajagraafiku jälgimise kogemus;

kasuks tuleb varasem järelevalve ja eelarvestamise kogemus;

Varasem kogemus tehnovõrkudega seotud erialal

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: AKTSIASELTS TALLINNA VESI (http://www.tallinnavesi.ee).

Instrucciones para solicitar:

Palun lisa CVle kaaskiri ja kirjelda oma varasemat kogemust, lisa loetelu tehtud projektidest ja palgaootus

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • kaaskiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53959369

Identificador de la vacante:1445233.

Ver las 86 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio ofertadas.