Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Taastuvenergeetika Peaspetsialist

Vacantes en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Taastuvenergeetika Peaspetsialist

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Taastuvenergeetika pea­spetsialisti peamised tööülesanded on:

-taastuvenergeetika arendamisega seotud planeeringute (nii eriplaneeringu kui ka detailplaneeringu), keskkonnamõju strateegiliste hindamiste korraldamine ja protsesside juhtimine;

-taastuvenergeetika arendamisega seotud planeeringute, keskkonnamõju strateegiliste hindamiste ja keskkonnamõju hindamiste koostamise ja menetlemisega seotud juriidiliste küsimuste lahendamine;

-taastuvenergeetika arendamisega seotud planeeringute ja keskkonnamõju strateegilise hindamise koostamiseks vajalike riigihangete alusdokumentide koostamine ning riigihanke protsessis osalemine;

-taastuvenergeetika arendamisega seotud planeeringu ja keskkonnamõju strateegilise hindamise menetlemisel läbimõeldud ja õigeaegse kaasamise ning kommunikatsiooni korraldamine;

-vajadusel erinevate konsultantide kaasamine saavutamaks parimat taastuvenergeetika ruumilahendust;

-taastuvenergeetika arendamisega seotud planeeringute tutvustamine vallavalitsuse ja volikogu istungitel ning volikogu komisjonide koosolekutel.

Omalt poolt pakume: Sulle pakume: valdkondlikke väljakutseid; otsustusõigust ja vastutust; enesearengu- ja koolitusvõimalusi; 35 kalendripäeva põhipuhkust ja 3 tasustatud tervisepäeva aastas; ühtehoidvat ja toetavat meeskonda; tervise- ja sporditoetust.

Muud nõuded: Ootame Sinult:

-kõrgharidust ehituse, arhitektuuri, planeerimise või muul ametikohale sobivas valdkonnas;

-tööga seonduvate seaduste ja nende alusel antud õigusaktide tundmist;

-õigusaktide eelnõude koostamist ning haldusmenetluse reeglite järgimist;

-eesti keele oskust kõrgtasemel ja soovitavalt inglise keele oskust suhtlustasandil.

-Kasuks tuleb eelnev töökogemus taastuvenergeetika valdkonnas.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Pärnu Linnavalitsus (http://www.parnu.ee).

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 51942576
  • Correo electrónico: diana.kagoparnu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1564229.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.