Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > empleado de oficina/empleada de oficina > Näyttelyvahtimestari

Búsqueda en Finlandia (Pirkanmaa) de empleado de oficina/empleada de oficina

Näyttelyvahtimestari

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Toimistotyöntekijät › Toimistoavustajat › Toimistoavustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme näyttelyvahtimestaria Galleria Rongaan ajalle 17.4.2024-16.2.2025.

Edellytämme oikeutta 100% palkkatukeen.

Työtehtävinä muun muassa näyttelyiden valvonta, kotisivujen ja sosiaalisen median ylläpito, erilaiset toimistotyöt, kuten tiedottaminen, näyttelysopimusten ja informaation lähettäminen taiteilijoille, arkistonhoito sekä näyttelyiden ripustuksessa avustaminen, julisteiden jako ja tilan yleisestä siisteydestä vastaaminen. Työaika on 26h viikossa.

Apuna työssä sinulla on toinen näyttelyvahtimestari sekä AvaraTaide ry:n tukiverkosto, joten sinua ei jätetä selviytymään yksin ongelmatilanteissa. Työ on vaihtelevaa ja mielenkiintoista.

Hae rohkeasti paikkaa! Tärkeintä meille on oikea asenne, kaiken muun voit oppia.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 407 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: AvaraTaide ry.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:b4fc318a-9efc-4459-8ef5-0d792d840f73.

Ver las 287 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina ofertadas.