Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ingenieros civiles > Projektant Se Znalostí Autodesk Revit (stavař), Inženýři Projektanti Budov

Projektant se znalostí Autodesk REVIT (stavař), Inženýři projektanti budov

Ofertas de Ingenieros civiles en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Stavební inženýři

Descripción de la oferta de trabajo:

Jsme projektová, konzultační a inženýrská společnost v oblasti staveb vodního hospodářství s předním postavením na českém trhu a nezanedbatelnými zahraničními aktivitami.

Jsme součástí mezinárodní skupiny Sweco.

Posláním naší společnosti je aktivně přispívat k udržitelnému rozvoji společnosti.

Hledáme nové členy do našeho týmu s nadšením pro nové technologie kreslení ve 3D, schopností pracovat se zahraničními partnery a chutí naskočit do aktuálně zpracovávaných projektů.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření (pozemní / vodohospodářské stavby apod.) znalost práce v Autodesk AutoCAD a REVIT podmínkou praxe min.

3 roky v projektování AJ – slovem a písmem výhodou schopnost samostatného řešení jednotlivých objektů loajalitu, důvěru a odbornost spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost schopnost práce v kolektivu a komunikace s okolím Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv pružnou pracovní dobu možnost zkráceného úvazku, min. však 3 dny týdně odměňování zainteresované na vlastním výkonu i na výsledcích kolektivu podporu profesního rozvoje další benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, vzdělávání) Referenční číslo do předmětu emailu: 141

Región: Hlavní město Praha.

Ver 464 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 30000 mínimo y 45000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Sweco Hydroprojekt a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Kristina Schmiederová, vedoucí personálního odboru. Tel.: +420 261 102 255. E-mail: kristina.schmiederovasweco.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 261 102 255
  • Correo electrónico: kristina.schmiederovasweco.cz

Identificador de la vacante:15144660732.

Ver las 330 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.