Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Projektant/projektantica

Empleo de Ingenieros mecánicos en Croacia

Projektant/projektantica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Professionals : Science and engineering professionals : Engineering professionals (excluding electrotechnology) : Mechanical engineers

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

- projektiranje dizala, elemenata dizala te ostalih konstrukcija

- projektiranje nosivih čeličnih i Al konstrukcija

- izrada tehničke dokumentacije

- koordinacija sa odjelom tehnologije i pripreme proizvodnje

Uvjeti:

- VŠS/VSS strojarskog smjera

- izvrsno poznavanje rada na računalu

- obavezno poznavanje engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu

- poznavanje rada u nekom od 3D alata za projektiranje (SolidWorks, AutoCAD i sl.)

- iskustvo u izradi radioničke dokumentacije

- minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poželjno: članstvo u Hrvatskoj komori inženjera strojarstva

Plaća: 8.000 kn neto + prijevoz

Vještine potrebne za radno mjesto:

- komunikacijske vještine

- vještine upravljanja i pregovaranja

- poslovna komunikacija na stranom jeziku

- vještina donošenja odluka u stresnim situacijama

- organizacijske sposobnosti

- timski rad

Poslodavac nudi:

- rad u sustavu koji je prisutan na dinamičnom međunarodnom tržištu

- ugodno i motivirajuće radno okruženje

- mogućnost usavršavanja i nepredovanja

- stimulativan sustav nagrađivanja

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: SIMPLEX d.o.o..

Ver las 270 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.