Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en ingeniería civil > Projektant/-ka Pozemních Staveb, Stavební Technici Projektanti, Konstruktéři

PROJEKTANT/-KA POZEMNÍCH STAVEB, Stavební technici projektanti, konstruktéři

Búsqueda en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Stavební technici

Descripción de la oferta de trabajo:

*KO: Světlíková Zuzana, e-mail: spravnidk1.cz ODBORNÉ DOVEDNOSTI A ZNALOSTI: - min.

SŠ - stavebního směru - něco málo musíš mít za sebou - znalost práce s PC, některý z CAD systému - ostatní naučíme - řidičský průkaz skupiny B - výjezdy v rámci MS kraje OSTATNÍ POŽADAVKY: - chtít pracovat na sobě i pro ostatní kolegy - s tebou nás bude 72 v týmu DK1 - technické myšlení - chtít se stát, nebo být stavařem - organizační schopnosti - pracovní nasazení, flexibilitu NABÍZÍME: - perspektivní práci v prosperující firmě - jsme 25 let na trhu - stálý pracovní poměr - pružná pracovní doba - motivující mzdové ohodnocení - je to na tobě - práci ve zkušeném kolektivu - s námi - možnost profesního růstu - možnost udělat si autorizaci, stát se vedoucím - firemní výhody - firemní akce pro tebe a tvé blízké, firemní chalupa, stravenky, zvýhodněné volání, sleva v našich stavebninách a mnoho dalšího plynoucího ze zaměstnaneckého poměru

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 427 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 18500 (CZK mensual).

Empleador: Ing. Daniel Kozel.

Obraťte se na kontaktní osobu. Zuzana Světlíková, kont. osoba. E-mail: spravnidk1.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: spravnidk1.cz

Identificador de la vacante:14838540760.

Ver las 280 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.