Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en electrónica > Projektant Měření A Regulace / Elektro, Technici Elektronici Projektanti, Konstruktéři

PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE / ELEKTRO, Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Búsqueda en República Checa (Karlovarský kraj) de Técnicos en electrónica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici elektronici

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt: předem telefonicky Chcete pracovat na zajímavých projektech se širokým záběrem průmyslu? Chcete se stát odborníkem? Práce máme hodně, proto hledáme šikovného a aktivního člověka na pozici: PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE / ELEKTRO (junior/senior) NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE: • Tvorba projektové dokumentace průmyslové automatizace (MaR/elektro) • Spolupráce při tvorbě rozpočtů a nabídek • Účast (technická podpora) při výrobě, zkouškách a uvádění do provozu Hledáme jak zkušené odborníky, tak absolventy.

K TOMU, ABYSTE SE MOHL PUSTIT DO PRÁCE, POTŘEBUJETE: • znalosti na úrovni SŠ vzdělání elektrotechnického směru • praktické zkušenosti s projektováním výhodou – praxe, práce, brigáda • praktické zkušenosti v oboru elektro, měření a regulace výhodou NABÍZÍME: • Odpovídající finanční ohodnocení • Pružná pracovní doba • Odborné vzdělávání a rozvoj • Možnost profesního růstu a získání zkušeností v oboru • Systém benefitů formou firemní kafetérie (výběr z možností v ročním budgetu) • Stravenky • 3 Sick Days • Příspěvek na dopravu • Zázemí stabilní české společnosti

Región: Karlovarský kraj.

Ver 207 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ZPA Industry a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ladislava Kuncová. Tel.: +420 353 910 248;608 500 448.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 353 910 248;608 500 448

Identificador de la vacante:12359220760.

Ver las 196 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica ofertadas.