Projektant grafiki komuterowej. Pomorskie. Polonia

Contrato en Polonia (Pomorskie) de Diseñadores gráficos y multimedia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.
Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Architekci, planiści, geodeci i projektanci : Projektanci grafiki i multimediów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Projektowanie i stworzenie materiałów graficznych przy użyciu technik cyfrowych i warsztatowych.

Przygotowanie plakatów, broszur oraz ulotek na potrzeby klientów zewnętrznych (praca także z klientami ze Wschodu).

Stworzenie kompozycji graficznych wraz z opisem wykorzystywanych technik graficznych w języku polskim oraz rosyjskim.

Wykonywanie obróbek i modyfikacji graficznych tworzonych komponentów.

Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: Wymagania: wykształcenie minimum średnie, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, kreatywność, wyczucie estetyki, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego.

Miejsce pracy: Gdańsk.

Kontakt telefoniczny: 574-364-915 Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie minimum średnie, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, kreatywność, wyczucie estetyki, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego.

Kontakt telefoniczny: 574-364-915 Wymagania: wykształcenie minimum średnie, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, kreatywność, wyczucie estetyki, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego.

Kon

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 476 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: 1100.0 PLN mínimo y 1100.0 PLN máximo (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Gdańsk Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp, tel.: 574-364-915

Empresa: Twój StartUp.

Dirección: Żurawia 6/12/lok. 766, 00-503 Warszawa, Polska.

Contacto: Gdańsk Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp, tel.: 574-364-915

Ver las 142 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.