Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Empacadores manuales > Proizvodno - Transportni Radnik/ Proizvodno - Transportna Radnica

PROIZVODNO - TRANSPORTNI RADNIK/ PROIZVODNO - TRANSPORTNA RADNICA

Contrato de Empacadores manuales en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Empacadores manuales.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Manufacturing labourers › Hand packers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla: glavni zadaci biti će slaganje, pakiranje, etiketiranje i kontrola gotovih proizvoda te rad s dizalicom i priprema poluproizvoda.

Od kandidata / kandidatkinje očekujemo:

- slaganje gotovih proizvoda na drvene ili metalne palete

- vizualna kontrola kvalitete proizvoda i odvajanje ne odgovarajućih

- etiketiranje proizvoda

- prema potrebi rad na linijama i strojevima sekundarnih procesa

- rad u konfekciji – na pilama i frezanju

- recikliranje otpadne vune

- čišćenje i održavanje reda u proizvodnoj hali te pravilno selektiranje otpada

- rad viličarem

- obavezno pridržavanje svih mjera zaštite na radu propisanih za to radno mjesto

Uvjeti:

- KV / SSS

- poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

- poželjna osposobljenost za rad viličarem - za kandidate/kandidatkinje koji nemaju osposobljenost poslodavac osigurava edukaciju rukovanja viličarem

- odgovornost, prilagodljivost, otvorenost za učenje

Kandidatu / kandidatkinji nudimo:

- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom

- rad u izazovnom i dinamičnom okruženju

- priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj

- stimulativna primanja te

- razne dodatne benefite: regres, božićnicu, uskrsnicu, naknadu za topli obrok, naknadu za prijevoz, godišnji sistematski pregled, Multisport karticu.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: KNAUF INSULATION d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: VARAŽDINSKA 140, 42220 NOVI MAROF

Zamolba: VARAŽDINSKA 140, 42220 NOVI MAROF

Email: ana.maricknaufinsulation.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Septiembre de 2022, y con identificador de la vacante:2212635.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Empacadores manuales ofertadas.