Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Técnicos en ingeniería mecánica > Proizvodni Tehnolog M/ž - M/ž

PROIZVODNI TEHNOLOG M/Ž - M/Ž. Eslovenia

Ofertas en Eslovenia de Técnicos en ingeniería mecánica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice za strojništvo ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIKI ZA STROJNIŠTVO IPD., poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -IZDELAVA IN SODELOVANJE PRI IZDELAVI DOKUMENTACIJE, RAZVOJU PROCESOV IN IZDELKOV, - IZDELAVA VZORCEV, - IZVAJANJE MERITEV, ANALIZA PODATKOV, - IZDELAVA POROČIL, - NADZOR NAD DELOVANJEM OPREME IN SODELOVANJE PRI UVAJANJU NOVE OPREME, - SPREMLJANJE, KONTROLA IN DOLOČANJE PROCESNIH PARAMETROV, - POMOČ RAZVOJNEMU TEHNOLOGU PRI IZDELAVI TEHNOLOŠKIH IN PROIZVODNIH POSTOPKOV, - RAZREŠEVANJE OPERATIVNIH TEŽAV V PROIZVODNJI, - PODAJANJE KORISTNIH PREDLOGOV, - VHODNA, PROCESNA IN KONČNA KONTROLA, - VODENJE EVIDENC , ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: KEKO - VARICON DRUŽBA ZA PROIZVODNJO IN RAZVOJ ELEKTRONSKIH KOMPONENT, D.O.O., ŽUŽEMBERK, Grajski trg 15 , 8360 ŽUŽEMBERK.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VODOPIVEC PIRC KATJA
Contact Phone: 07 38 85 164
Contact Email: katja.pirckeko-varicon.si

Identificador de la vacante:NG55899 .

Ver las 494 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.