Oferta de empleo de Peones de la industria manufacturera en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Proizvodni Delavec- Zlagalec Papirja - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PROIZVODNJI VLAKNIN, PAPIRJA IN KARTONA TER IZDELKOV IZ PAPIRJA IN KARTONA, V ZALOŽNIŠTVU IN TISKARSTVU, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ROČNO ZLAGANJE ZA PROIZVODNJO LINIJO IZDELKOV IZ PAPIRJA, SKRB ZA ČISTOČO IN RED V PROIZVODNJI., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Od kandidata se pričakuje zanesljivost, odgovornost, natančnost, hitro učljivost...Vlogo naj kandidati pošljejo na mail: proizvodnja.oglasiReemplazar por una arrobagmail.com, gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1119 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 07/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: IUSTITIA DRUŽBA ZA TRGOVINO, STORITVE IN FINANČNO POSREDNIŠTVO D.O.O..

Dirección: POT NA DRENIKOV VRH 4, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: ŠKRABL SLAVI

Email: proizvodnja.oglasReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 1,052 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.