Empleo en Eslovenia (Savinjska) de Peones de la industria manufacturera

Proizvodni Delavec M/ž - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, BRUŠENJE (TRAČNO,ROČNO), KITANJE, BRIZGANJE PLASTIKE, STISKANJE, LAKIRANJE, POLIRANJE (STROJNO,ROČNO) RAZREZ FURNIRJA, STISKANJE, CNC, MONTAŽA, VARJENJE, KONTROLA, slovenski jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, ročne spretnosti, dober vid. Del.razmerje se sklepa za določen čas s poskusno dobo 2 mesecev, po poteku 6.mesecev možnost pričetka postopka odobritve zaposlitve za nedoločen čas., večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 320 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 30.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 830.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: NOVEM CAR INTERIOR DESIGN PROIZVODNJA KOMPONENT ZA AVTOMOBILSKO IN OSTALO INDUSTRIJO, D.O.O..

Dirección: LOŽNICA PRI ŽALCU 53 A, 3310 ŽALEC.

Contacto: GLAZER MINJA

Email: minja.glazerReemplazar por una arrobanovem-cid.si

Teléfono: 03 713 55 32.

Ver las 895 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.