PROIZVODNI DELAVEC II - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija

Ofertas de trabajo de Peones de la industria manufacturera en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PROIZVODNJI VOZIL IN PLOVIL, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, MANJ ZAHTEVNA MONTERSKA DELA, IZVAJANJE KONTROLNIH AKTIVNOSTIH PO DOKUMENTACIJI IN NAVODILIH VODJE, SKRBI ZA PRVI NIVO VZDRŽEVANJA STROJEV, NAPRAV IN PRIPRAV, MANJ ZAHTEVNO NASTAVLJANJE ORODIJ IN PRIPRAV, SKENIRANJE MATERIALOV, IZDELKOV IN IZPIS ETIKET, DRUGA DELA PO NAVODILIH VODJE , Delovno razmerje se sklepa za določen čas 6 mesecev in poskusnim delom enega meseca ter možnostjo podaljšanja delovnega razmerja za nedoločen čas. Zaželene so delovne izkušnje v avtomobilski industriji. Delo je večizmensko.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 170 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: TPV trženje in proizvodnja opreme vozil d.o.o..

Dirección: Kandijska cesta 60 , 8000 NOVO MESTO.

Contacto: MISLEJ IRENA

Email: i.mislejReemplazar por una arrobatpv.si

Teléfono: 07 39-18-188.

Ver las 848 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.