Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Programadores de aplicaciones > Programátoři Počítačových Aplikací, Programátoři Počítačových Aplikací

Programátoři počítačových aplikací, Programátoři počítačových aplikací

Búsqueda de Programadores de aplicaciones en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací › Programátoři počítačových aplikací.

Descripción de la oferta de trabajo:

Přidej se k motivovanému týmu, se kterým budeš utvářet budoucí generaci informačních a zábavních systémů v prémiovém segmentu automobilového průmyslu.

Požadujeme:

- Výhodou je ukončené studium IT nebo dlouholetá praxe v oblasti vývoje softwaru

- Samostatný, analytický a strukturovaný způsob práce

- Zkušenosti s Java, s APIs a frameworky Java

- Velmi dobrou znalost angličtiny

- Výhodou: znalost německého jazyka

- Výhodou: práce s agilními metodami, metodami TDD a Clean Code

- Výhodou: zkušenosti s reaktivním programováním v jazyce Java

- Výhodou: zkušenosti z automobilového průmyslu

Co Tě u nás může potkat?

- Vývoj na projektu pro našeho klienta v automobilovém průmyslu

- Budeš pracovat na neustálém zlepšování a dalším vývoji uživatelských rozhraní pro řízení procesů funkčních oblastí infotainmentu (například uživatelské rozhraní rádia, televize nebo telefonu)

- Budeš implementovat specifikace z návrhů a konceptů UX/UI a přispívání ke zlepšování výkonu

- Budeš spolupracovat na reaktivní aplikaci JavaSE

Co nabízíme?

- Velmi dobré spojení místní veřejnou dopravou – do centra Plzně dojedeš autem, tramvají nebo trolejbusem a svoje pracovní místo najdeš v pasáži BOST, Klatovská 5/7 nebo Smetanovy Sady 9

- S parkováním si hlavu nelámej, 5 minut od kanclů máme své parkoviště

- Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu. Se svým týmem se pobavíš a zasměješ, a to nejen u odpoledního kafe.

- Pravidelné společné snídaně

- Pravidelné neformální společné akce (LANparty, teambuildingy)

- Flexibilní pracovní dobu, core hours 10:00 – 15:00 od pondělí do pátku, s možností až 2 dny home office týdně

- Pro sportovce máme prostor pro kola a sprchy

- Nápoje zdarma, různá překvapení dle ročního období – zmrzlina, ovoce a mnoho dalšího

Zaujala Tě tato pozice?

To jsme moc rádi! V tom případě nám pošli svý CVčko na adresu: karieracodemanufaktur.cz .

V případě jakýchkoli dotazů ohledně pracovního místa nebo přihlášky nám zavolej na telefonní číslo +420 739 323 959.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 35 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: codemanufaktur s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marta Tomášková. Tel.: +420 739 323 959. E-mail: mtocodemanufaktur.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 323 959
  • Correo electrónico: mtocodemanufaktur.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:17420970790.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones ofertadas.