Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC > Preskusni Inženir - M/ž

PRESKUSNI INŽENIR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de empleo de desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Programerji/programerke računalniških aplikacij.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROGRAMER, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, BMM TESTLABS, LABORATORIJ ZA PRESKUŠANJE IGER NA SREČO IN DRUGIH IGRALNIŠKIH PRODUKTOV, VKLJUČNO S SPLETNIMI IGRAMI NA SREČO, ZAPOSLI NOVE SODELAVCE V LJUBLJANI.

SODELAVCI BODO DELOVALI NA PROJEKTIH V SKUPINAH IN POROČALI VODJI SKUPINE.

PONUJENA ZAPOSLITEV JE ZA NEDOLOČEN ČAS IN S 6 MESEČNIM POSKUSNIM OBDOBJEM.

ZAPOSLIMO VEČ PROFILOV (VLOG) PRESKUSNIH INŽENIRJEV.

PRESKUSNI INŽENIR LAHKO OPRAVLJA ENO OD NASLEDNJIH VLOG: FUNKCIONALNO PRESKUŠANJE: TEHNIČNO PRESKUŠANJE PLATFORM IN IGER NA SREČO.

TA VLOGA ZAHTEVA POZNAVANJE POSTOPKOV PRESKUŠANJA, TEHNIČNIH IGRALNIŠKIH STANDARDOV, RAZLIČNIH IGRALNIH PLATFORM IN SISTEMOV.

MATEMATIK / MATEMATIČNI ANALITIK: IZVAJANJE STATISTIČNE ANALIZE MATEMATIČNIH MODELOV IGER NA SREČO IN IZVAJANJE STATISTIČNE ANALIZE GENERATORJEV NAKLJUČNOSTI (RNG).

PROGRAMER: PREGLED IZVORNE KODE IGRALNIŠKIH PRODUKTOV, SPLETNIH IGER NA SREČO IN SISTEMOV, SISTEMOV LOTERIJ ITD.

ZAHTEVANA ZNANJA IN IZKUŠNJE KANDIDATA: STROKOVNA, VIŠJEŠOLSKA ALI VISOKOŠOLSKA IZOBRAZBA TEHNIČNIH SMERI (INŽENIR).

DOBRE KOMUNIKACIJSKE VEŠČINE (PISNO IN USTNO).

TEKOČA KOMUNIKACIJA V SLOVENSKEM IN ANGLEŠKEM JEZIKU (PISNO IN USTNO).

DOBRO POZNAVANJE WINDOWS OKOLJA IN OFFICE ORODIJ., Glede na izbrani profil / vlogo je zahtevano: Funkcionalno preskušanje: Najmanj eno leto delovnih izkušenj pri delu s sodobno strojno informacijsko / komunikacijsko opremo ali: drugačno dokazovanje poznavanja dela s to opremo.

Matematik / matematični analitik: Zelo dobro poznavanje matematično / analitičnega dela v Excelu, lahko tudi z drugimi matematičnimi in statističnimi programskimi orodji.

Poznavanje osnov statistike.

Programer: Najmanj eno leto delovnih izkušenj s preskušanjem programske opreme ali: najmanj eno leto delovnih izkušenj z aktivnim razvojem programske opreme.

Izkušnje s prevajalniki, razvojnimi okolji., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1242 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: BMM Spain Testlabs, S.L., podružnica v Sloveniji, Barjanska cesta 54 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SEMEC DAMJAN
Contact Phone: 051 268 140
Contact Email: damjan.semecbmm.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PD86225.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC ofertadas.