Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Programadores de aplicaciones > Programer - M/ž

PROGRAMER - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia de Programadores de aplicaciones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije : Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij : Programerji/programerke računalniških aplikacij

Descripción de la oferta de trabajo:

PROGRAMER, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZKUŠNJE Z RAZVOJEM SPLETNIH REŠITEV (HTML, CSS, JAVASCRIPT, PHP, MYSQL), IZKUŠNJE S FRONT-END OGRODJI, NPR. VUE JS, BOOTSTRAP, REACTJS …, POZNAVANJE ORODJA ZA VERZIONIRANJE KODE GIT, KOMUNIKATIVNOST IN SPOSOBNOST TIMSKEGA DELA, AKTIVNO OBVLADANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA. V AGENCIJI NOVELUS IŠČEMO OSEBO, KI BO PROAKTIVNO PRISPEVALA K EKIPNEMU USPEHU IN ZADOVOLJSTVU NAROČNIKOV. OD PROGRAMERJA PRIČAKUJEMO VISOKO STOPNJO ODGOVORNOSTI, ORGANIZACIJSKE IN KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, NATANČNOST IN DOSLEDNOST. ŽELIMO SI ENERGIČNO IN POZITIVNO NARAVNANO OSEBO, KI JE PREDANA NAROČNIKOM IN USMERJENA V ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNIH STORITEV. SPRETNA V PROGRAMIRANJU, IZGRADNJI DIGITALNIH PROJEKTOV, SAMOINICIATIVNA IN IZNAJDLJIVA V IZVEDBI TER IZRAZITO TIMSKO NARAVNANA.

, delo za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev, prijetno, sproščeno in dinamično okolje, sodelovanje pri uvajanju odmevnih mednarodnih marketinških in pr kampanij, soustvarjanje novih oglaševalskih akcij z ekipo vrhunskih marketinških strokovnjakov,  dostop do edinstvenega znanja, do številnih mednarodnih virov in dobrih praks s področja komunikacije, oglaševanja in trženja,  stimulativno plačilo, delovno mesto je odprto s polnim delovnim časom in poteka na sedežu podjetja v Mariboru. Prijave in življenjepis na jobsnovelus.si pripis: programer21, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o., Ulica heroja Nandeta 37 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GRABROVEC MATEJ
Contact Phone: 041 970 175
Contact Email: jobsnovelus.si

Identificador de la vacante:NZ20535.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones ofertadas.