Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Programadores de aplicaciones > Programer - M/ž

PROGRAMER - M/Ž. Eslovenia

Oferta de empleo de Programadores de aplicaciones en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije : Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij : Programerji/programerke računalniških aplikacij

Descripción de la oferta de trabajo:

PROGRAMER, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, POZNAVALEC ODPRTOKODNIH SISTEMOV WORDPRESS IN JOOMLA. POZNAVANJE IN IZKUŠNJE NA ODPRTOKODNIH SISTEMIH WORDPRESS IN JOOMLA, NA STOPNJI, KI OMOGOČA SAMOSTOJNO DELO, NAPREDNO POZNAVANJE HTML IN CSS, OSNOVE JAVASCRIPT IN PHP, POZNAVANJE RELACIJE MED STREŽNIKOM IN ODJEMALCI

, Nudimo: 40 ur na teden, Delo poteka v dopoldanskem času, Redno plačilo, Plača po dogovoru, Prijetno delovno okolje in vedno novi izzivi. Pričakovana znanja: Znanje PHP, Znanje MySQL, Napredno poznavanje HTML, Poznavanje in izkušnje na odprtokodnih sistemih Wordpress in Joomla, Napredno poznavanje CSS, JS, jQuery jezikov, Poznavanje delovanja strežnikov, Poznavanje povezovanja z zunanjimi aplikacijami (REST, API, SOAP), Želja po večjih projektih in konstantnemu izboljševanju, Kreativnost na področju programskih trikov,  delovne naloge: Postavitev in izdelava spletnih trgovin, Postavitev in izdelava landing page-ov, CRO predlogi/ implementacija. Vse resne in zainteresirane kandidate, ki ustrezajo, prosimo, da svoj CV in kratek življenjepis pošljejo na elektronski naslov infoimode.si. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: IMODE spletne in kreativne rešitve d.o.o., Polica 173 , 1290 GROSUPLJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LASBAHER ANDREJ
Contact Phone: 051 625 158
Contact Email: andrej.lasbaherimode.si

Identificador de la vacante:NG80077.

Ver las 193 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones ofertadas.